Відбулась зустріч громадського активу Львова

17.02

17 лютого 2015 року відбулась  зустріч громадських та громадянські активістів міста Львова за участі Мирослава Мариновича.

Захід відбувся за адресою Львів, проспект Шевченка, 13, Львівська обласна бібліотека, велика зала.

Конспект тез озвучених під час зустрічі.

  1. Про намір йти у владу.

Питання: «Для чого йти у владу? Яка ціль? Йти щоб проводити зміни, реформи». Реформи заради реформ, це реформи зверху (приклад Грузія). Найвдаліші реформи – це реформи знизу, коли люди розуміють зміст, потребу та наслідки реформування. Не варто оголювати позиції громадського середовище йдучи усім у владу.

  1. Про нові відносини.

Реформа – це створення НОВИХ взаємовідносин у соціумі через творення паралельної реальності взаємин через альтернативи у існуючих відносинах, якщо альтернативні кращі – вони стануть основними та замінять існуючі. ЄвроМайдан цедовів в короткому періоді.

  1. Про нові партійні ініціативи.

Створення партійної організації нового зразка, партії громадян, партії без олігархічного впливу, партії цінностей МАЙДАНУ! Нова партія – це МЕРЕЖА людей та осередків: дієва, мобільна, багато лідерська. Сьогодні така тенденція проявляється в Азії, північній Африці, Східній Європі.

  1. Про Гідність та гідне ставлення до людей.

Гідність дана Богом отож жодна Людина не вправі применшувати гідність іншої людини. (Від себе. Дбати про гідність: розвивати почуття гідності в людях, як функція влади, яку ми обираємо. Це альтернатива безконечним матеріальним допомогам та чудовий індикатор для оцінювання дій влади.)

 

Пропозиції для спільної діяльності на майбутнє.

Сформувати та впровадити НОВІ стандарти громадсько-політичної діяльності, зараз в місті, але впевнений, що в Країні також є на це запит.  

 

Нам треба шукати власні відповіді,

все інше буде лише їх ілюзією!

 

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.