В Ізмаїлі завершилась Літня школа самовядування

Дизайн без назви

Обговорити взаємодію влади та організацій громадянського суспільства на місцях, застосування нових електронних інструментів – головні теми Літньої школи самоврядування, на яку в Ізмаїл з’їхались більше 20ти представників громадських організацій та депутатів з південних областей України.

Спільно з експертом Інституту політичної освіти Олександром Солонтаєм учасники знайшли відповіді на питання «як громадськості потрапити у виконкоми міст чи адміністрацій», «як громадським організаціям співпрацювати з постійними депутатськими комісіями» та «які питання виконком міста має погоджувати з громадою». Спікер наголосив на відмінностях громадських організацій та політичних осередків.

Голова правління Центру Громадянських Ініціатив Віталій Загайний присвятив свою презентацію аналізу усіх інструментів взаємодії влади та громади в Україні та питанню про те, що впливає на ефективність прийняття рішень.

Сергій Лобойко, експерт Центру Розвитку Інновацій НаУКМА ознайомив присутніх з налагодженням роботи Громадського бюджету у Києві, досягненнями та можливостями розвитку цього інструменту.

Сергій Карелін, експерт програми EGAP розповів про найновіші інструменти е-демократії в Україні та плани щодо їх розвитку та впровадження.

Експерт Центру Громадянських Ініціатив Наталія Кузьма поділилась власним практичним досвідом реалізації е-петиції, що стала головним інструментом реалізації адвокаційної кампанії.

Окрім цього, експерт ЦеГрІн Олег Конотопцев спілкувався з учасниками про псевдогромадські організації в Україні, а Наталія Сабліна – провела практичне заняття щодо розвитку емоційного інтелекту в управлінських рішеннях.

У рамках школи учасники мали зустріч з міськими головами Ізмаїлу та Вилково, налагодили співпрацю з організаціями Придунайської Бессарабії.

За результатами Школи у кількох містах запровадять Бюджети участі, інші учасники мають намір скористатись е-інструментами для покращення життя у своїй містах.

Школа тривала з 30 липня по 4 серпня у місті Ізмаїл Одеської області.

Організатор Літньої школи самоврядування — ГО «Центр громадянських ініціатив» за підтримки представництва фонду Фрідріха Науманна в Україні.

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.