Запрошуємо на тренінгову програму для активних громадян

мініатюра на Енергія

Якщо Ви суспільно-активна людина і живете у маленькому місті чи селищі Західної України — запрошуємо до участі у новому проекті “Енергія Євромайнану в малі громади”, який втілює ГО «ЦеГрІн» у партнерстві з ГО«Яскраве життя» (Львів) за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Практична навчальна програма, де за короткий термін можна навчитися ефективно втілювати суспільно важливу ідею: як вивчати думку громади, писати проекти,  шукати кошти, комунікувати, організовувати роботу команди та взаємодіяти з владою.

Навчання проводиться в малих групах. Дві навчальні сесії з шести практичних семінарів. В підсумку — підготовка власних проектів за участі досвідчених консультантів.

Учасники програми — це громадянські активісти — мешканці малих міст та селищ (за винятком міст-обласних центрів) Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської, Волинської, Закарпатської та Чернівецької областей. Кількість місць — обмежена!

Участь у тренінгу БЕЗКОШТОВНА. Організатори забезпечують  навчальні матеріали, харчування, послуги інших підрядників. НЕ ВІДШКОДОВУЮТЬСЯ транспортні витрати учасників.

Для участі в навчальній програмі необхідно зголоситися до 17:00 години 01 березня через АНКЕТУ

Організаційні деталі будуть повідомлені відібраним учасникам програми до 05 березня 2015 року.Додаткова інформація та оновлення на сайті http://cehrin.org.ua/

Контактна особа: асистент керівника проекту Богдан Коваль, 0674548188, 099 00 42 635,cehrin.ngo@gmail.com

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.