I love Кам’янське – пульс міських перетворень

кам'янське

Як у Кам’янському створюють сучасні арт-об’єкти – у нашому матеріалі.

Ця стаття присвячена місту Кам’янське, в якому реалізується цікавий проект. В першу чергу – завдяки зусиллями наших друзів із ГО «Сила громади міста Кам’янське».

Вони вважають, що після повернення місту історичної назви не було необхідної інформаційної кампанії. У зв’язку з чим прибічники радянського минулого не припиняють дискредитуючі акції серед населення для повернення місту старої назви – Дніпродзержинськ. Аби виправити цю ситуацію, був запущений вищезгаданий проект. Мета його створення –популяризація історичної назви та створення сучасного арт-об’єкту, якого бракує місту. Під час акції небайдужі мешканці пропонують свої проекти такого об’єкту. Кращі з них будуть обрані за результатами інтернет голосування та втілені в життя.

кам

Організатори мають особливі сподівання на молодь – як на категорію населення, що найдужче прагне змін та найпростіше може попрощатися із тоталітарним минулим.

Цей проект для організаторів також має ще одну ціль: це своєрідна «репетиція» перед бюджетом участі, який буде впроваджений в місті. Вона покаже, наскільки міщани готові самостійно впливати на прийняття рішень в місті та на його розвиток. Без політиків чи чиновників. Адже уся інформаційна кампанія акції свідомо проведена без підтримки будь яких політичних об’єднань.

Ми сподіваємося, що Кам’янчам вдасться провести хорошу інформаційну кампанію та продемонструвати усім мешканцям, що їхній вплив – вагомий.

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.