Правила участі в е-спільноті (групі) «Мережа Вільних Місцевих Політиків» у соціальній мережі Facebook

Закрита спільнота (група) учасників Мережі Вільних Місцевих Політиків (далі — МВМП) в мережі ФБ є центральним комунікаційним майданчиком з допомогою якого проводиться обмін інформацією та дискусії між її учасниками. На сторінці спільноти (групи) розміщуються оголошення про події, проводяться обговорення, розміщуються корисні матеріали через прикрілення необхідних файлів. В спільноті (групі) проходить обмін цікавою та важливою інформацією, яка може бути корисною для учасників Мережі. Спільнота (група) є тематичною, що орієнтує її учасників на розміщення відповідних матеріалів, які стосуються місцевої політики і місцевих політиків, розвитку та корисних практик місцевого самоврядування, реформи децентралізації влади та адміністративно-територіальної реформи тощо. Вітаються публікації корисних довідкових матеріалів викладених у формі інфографіки, відео, фото.

Для того щоб долучитися до спільноти (групи) необхідно поділяти засади діяльності, що викладені в Ідеологічному Маніфесті МВМП. Текст Ідеологічного Маніфесту розміщений на веб-сторінці ЦеГрІну www.cehrin.org.ua в розділі «МЕРЕЖА ВІЛЬНИХ МІСЦЕВИХ ПОЛІТИКІВ». Технічно доступ до сторінки надає її адміністратор впродовж двох робочих днів. Особа, що є включена в спільноту (групу) МВМП автоматично вважається учасником Мережі Вільних Місцевих Політиків.

Забороні підлягають матеріали, що містять заклик до агресії, насильства, розпалювання ворожнечі, нецензурну лексику. Адміністратор спільноти (групи) залишає за собою право видаляти матеріали, що підлягатимуть вищевказаним обмеженням. В разі неодноразового повторення випадків розміщення інформації, що підлягає забороні, адміністратор має право видалити учасника мережі зі спільноти (групи), що автоматично позбавляє участі в Мережі Вільних Місцевих Політиків.

Для популяризації діяльності МВМП в українському сегменті соціальної мережі ФейсБук у січні 2015 року створена публічна сторінка «Мережа Вільних Місцевих Політиків». Закликаємо усіх учасників групи до активної взаємної комунікації!

Share to Facebook
Share to Google Plus