Ефективна Оборонна Мобілізація (проект завершено)

Волонтер

На Сході України триває АТО. Нам, тим хто з тих чи інших причин залишився вдома і робить свою справу тут, не можна забувати про бійців на передовій. Центр Громадянських Ініціатив, з травня 2014 року реалізовує проект Ефективна Оборонна Мобілізація, в рамках якого надається допомога українським бійцям які перебувають у зоні бойових дій. Зокрема,допомога була надана у вигляді реанімобіля, позашляховика, а також медикаментів та теплого одягу на суму понад сто тисяч гривень, українськими прикордонниками (ВЧ 2418), які постійно патрулюють передову фронту, батальйону територіальної оборони «Горинь», та іншим військовим підрозділам.

На превеликий жаль, покращення ситуації на Сході України не прогнозується і нам необхідно забезпечувати наших бійців, а можливо й готуватися до повномасштабного військового зіткнення.

Проект з’явився і функціонує за ініціативи співзасновника ЦеГрін – Ігоря Вінтоніва. Також меценатами проекту є Сандурський Аскольд, Задворняк Андрій, Амішкевиш Олександр, Бойко Іван, Вельгуш Роман і Охота Михайло.

Результати нашої діяльності ви можете побачити у новинах сайту

Патріот

Україна опинилась в стані війни до якої ніхто з нас не був готовий. Важливо виховати нове покоління яке не допустить п’ятої колони у своїй державі.

У цьому проекті, ЦеГрІн організовує зустрічі школярів та студентів з військовими які брали участь в бойових діях в зоні АТО. Таким чином ми формуємо покоління патріотів, готових відстоювати власну державу і свободу та не допустити повторення ситуації в якій ми перебуваємо зараз.

Share to Facebook
Share to Google Plus