Літня Школа Самоврядування

Літня Школа Самоврядування

ЛШС

Літня Школа Самоврядування — спільний проект ГО ЦеГрІн та представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні

Місія школи: формувати нове покоління ефективних публічних лідерів, які діють в суспільних інтересах, є відкриті для громади, будують роботу в інтересах людей.

Завдання школи: передати знання та навички в окремих аспектах місцево самоврядування, командної проектної діяльності; сформувати тісні горизонтальні зв’язки між учасниками школи; залучити до діяльності Мережі вільних місцевих Політиків (далі – МВМП).

Виключно практичний підхід, прикладні завдання та жодної «голої» теорії

Методики та інструменти: пленарні та групові засідання, семінар, практичні кейси, динамічна мережа, дебати, тренінги та майстер-класи від кращих у своїй справі.

У 2016 році Літня Школа Самоврядування проводиться під темою «Розвиток громадянського суспільства: механізми взаємодії органів місцевого самоврядування та громадських організацій» та ділиться на 2 етапи:

У 2015 році Літня Школа Самоврядування ділиться на 2 етапи:

  • «Літня Школа Самоврядування: Південь»,  яка відбулась 19 — 24 липня на Одещині і включає учасників з Хмельницької, Вінницької, Одеської, Миколаївської, Херсонської і Кіровоградської областей.
  • «Літня Школа Самоврядування: Схід»,  яка відбулась 9-14 серпня на Дніпропетровщині і включає учасників з Черкаської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Луганської і Донецької областей.

Літня Школа Самоврядування: Південь, відбулась 19 — 24 липня 2014 року у селищі міського типу Затока, на Одещині і була присвячена темі: «Ефективна виборча кампанія: від ідеї до плану дій».  Учасниками Школи стали  особи, які планують брати участь у виборах органів місцевого самоврядування 2015 року в якості кандидатів або керівників штабів з Одеської, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської, Вінницької областей. Загальна кількість учасників — 22 особи

 

9-14 серпня 2015 року, у Дніпропетровській області відбулась Літня Школа Самоврядування: Схід. присвячена знову ж таки темі місцевих виборів. На цей раз учасниками Школи стали особи з Черкаської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської. Підсумки Школи тут

Програма Школи передбачає інтенсивне, інтерактивне спілкування з усього спектру виборчих питань. Результатом участі в ЛШС: Південь став реальний план дієвої виборчої кампанії складений під керівництвом кращих фахівців з виборчих перегонів. Склад тренерів залучених до проведення Школи: Віталій Загайний (Львів), Максим Колєсников (Київ), Михайло Шелеп (Луцьк), , Тарас Максименко (Рівне), Михайло Дідух (Львів), Олександр Антонюк (Київ).

Фото з Літньої Школи Самоврядування: Південь 

 

 

У 2014 році Літня Школа Самоврядування відбувалась 28 липня – 1 серпня на Дніпропетровщині.

Загальна кількість учасників ЛШС 2014 — 28 чол.

 

Цільова група — Громадські та громадянські активісти південно-східного регіону України.

Мета ЛШС 2014 — Сприяти формуванню нового покоління ефективних публічних лідерів, які діють в суспільних інтересах, є відкритими для громади, будують роботу в інтересах людей через передачу знань та формування в учасників навиків з прийняття командних рішень, ведення проектної діяльності та ефективних соціальних комунікацій.

Результати:

  1. Розробили тематичні проекти, скеровані на вирішення актуальних проблем повязаних із проведенням в країні АТО.
  2. Налагодили тісні зв’язки між учасниками школи – громадськими активістами східних та південних областей країни.
  3. Розширили коло потенційних учасників проекту «Мережа вільних місцевих політиків» з числа активістів південних та східних областей країни.

Фото з Літньої Школи Самоврядування у 2014 році:

 

 

 Зареєструватися на Літню Школу Південь

Share to Facebook
Share to Google Plus