Керувати бюджетом міста – просто! Бюджет участі для львів’ян

четвер, 15 грудня (3)

Мета проекту: активізувати львів’ян віком від 16 років до участі у проекті «Бюджет участі» — подавати власні проекти та голосувати за запропоновані.

Даний проект впроваджується громадською організацією Центр громадянських ініціатив (ЦеГрін) за підтримки Львівської міської ради.

У 2016 році організація проводила моніторинг реалізації проекту «Бюджет участі-2016» у місті Львові. Проект продемонстрував не велику активність мешканців при голосуванні – до 90 голосів середній показник за один проект. За словами голови правління ЦеГріну Віталія Загайного, реалізація проекту дозволить підвищити рівень участі мешканців у голосуванні 2017 року на 20-25% в порівнянні з показниками 2016 року, тобто на 5-6 тисяч осіб більше та досягнути показника близько 30 тисяч голосуючих. Фахівці ЦеГрін популяризуватимуть «Бюджет участі» серед мешканців міста та навчатимуть учасників проекту перетворювати власні ідеї в успішні проекти.

Сформована команда активістів пройде навчання і поширюватиме інформацію про проект на відкритих зустрічах ширшій аудиторії львів’ян. Етапи проекту активно висвітлюватимуться. Підсумує результати проекту прес-конференція у серпні 2017 року.

2017 року загальноміський проект «Бюджет участі» реалізовуватиметься у Львові вже вдруге. Розмір «Бюджету участі» —  1% від обсягу міського бюджету розвитку.

Share to Facebook
Share to Google Plus