► Ідеологічний маніфест   ► Модель діяльності Мережі  ► Оргкомітет 

► Брошура МВМП 2017


 Про Мережу Вільних Місцевих Політиків

Мережа Вільних Місцевих Політиків (далі — МВМП) створена щоб посилити вплив на формування порядку денного української регіональної та місцевої політики з боку активних громадських активістів та депутатів місцевих рад, сприяти їх професійному зростанню, пропонувати дієві розв’язки місцевих проблем. До заходів Мережі залучені кращі українські та закордонні фахівці з питань місцевого та регіонального розвитку, управління проектною діяльністю, роботі з громадами та застосування соціальних технологій, багатьох галузевих тем, депутати Парламенту і місцевих рад поточного й попередніх скликань.

 Наша Місія

Об’єднати людей, які визнають найвищими цінностями права людини, свободу слова, верховенство права та ринкову економіку, та докладають зусиль для перенесення владних повноважень і відповідальності на місцевий рівень, як найближчий  до громадян, усвідомлюючи, що зміни в країні досягаються тільки через зміни на місцевому рівні та несуть за собою збільшення можливостей громадянина та країни.

 Учасник МВМП

  • Займає активну громадянську позицію та готовий її відстоювати
  • Поділяє позиції викладені в Ідеологічному Маніфесті  МВМП
  • Володіє досвідом в сфері реалізації політики на місцевому та регіональному рівнях або прагне його здобути, а саме:
  • досвід депутатської роботи на місцевому рівні
  • досвід громадсько-політичної роботи
  • досвід журналістської роботи

 Для реєстрації учасником Мережі Вільних Місцевих Політиків необхідно ознайомитися  з текстом Ідеологічному Маніфесту МВМП та в разі його прийняття  подати запит на реєстрацію в групі «Мережа Вільних Місцевих Політиків» у соціальній мережі Facebook. Участь в групі гарантує учасникам надходження актуальних повідомлень про роботу Мережі, обмін цікавою та корисною тематичною інформацією з колегами тощо.

 


 ► Ідеологічний маніфест          ► Модель діяльності Мережі          ► Оргкомітет


Share to Facebook
Share to Google Plus