Місцева школа самоврядування

 «Місцева школа самоврядування» в рамках діяльності Західна школа самоврядування

У 2018 року ЦЕГРІН за підтримки представництва «Фонду Фрідріха Науманна за свободу!» в Україні започаткував новий проект під назвою «Місцева Школа Самоврядування».

Віталій ЗАГАЙНИЙ, голова правління ЦЕГРІН: «Цей проект став логічним продовженням та новим кроком розвику попередніх напрацювань ЦЕГРІН та Фонду. Ціль проекту – сприяти формуванню дієвого середовища місцевих політиків в містах обласного значення та ОТГ через популяризацію знань та навиків з питань місцевого самоврядування через організацію тематичних навчальних заходів, коучінгу та менторінгу.

Спільні освітні заходи у сфері місцевого самоврядування реалізуються від 2011 року. З 2014 року активності переросли з регіонального у всеукраїнський масштаб, що допомогло сформувати спільноту місцевих організаторів, які готові провадити освітню діяльність в територіальних громадах, формуючи когорту освічених та дієвих громадян – членів громад. В проекті застосована навчальна методолія напрацьована колегами з ГО ЦЕГРІН-Одеса. У цьому році, на конкурсних засадах, ми відібрали одне місто-громаду для проведення Школи – це Білгород-Дністрвський, де місцевим партнером визначена ГО ЦЕГРІН-Тіра, голова Юлія ФЕДОРОВА.»

Ольга Бєкетова, голова правління ГО ЦЕГРІН-Одеса: «Ми проводили в Одесі подібну Школу з 2017 року. Відпрацювавши певну методику роботи прийшли до висновку про можливість популяризувати такий формат роботи у інші міста країни. Зміст технології полягає в добровільному підході до учасників та найвищому рівні практичності знань і навиків, які передаються під час заходів. Всі навчальні теми спрямовані на те, щоб допомогти учасникам Школи сформувати рівень компетенцій, який допоможе ефективно співпрацювати з місцевої владою в інтресах громади.»

Юлія Федорва, депутат Білгород-Дністровської міської ради, керівник місцевого партнера цьогорічної Школи Самоврядування ГО ЦЕГРІН-Тіра: «Місцева Школа Самоврядування – це значний внесок у підсилення нашої громади. Учасники Школи пройдуть начання з 12 занять  від вересня по листопад та в останні 2 тижні впроваджуватимуть набуті знання у практичні заходи. Результати впроваджень будуть використані при формуванні практичного посібника та популярних відео-матеріалів. Кількість учасників школи - 20 осіб.»


Коментарі

Додати свій коментар

Авторизація

Забули пароль?

Назад