Спільнота ЦЕГРІН

Спільнота ЦЕГРІН – це позапартійне всеукраїнське об’єднання неурядових організацій створене для спільного впровадження проектів та програм націлених на посилення участі громадян - членів територіальних громад, у формуванні місцевої політики та втіленні її на місцевому рівні.

 Засади діяльності Спільноти – це рівність, дієвість, відкритість, діяльність через кооперування зусиль.

Спільнота ЦеЕГРІН – це спільний експертний, інформаційно-консультативний, організаційний майданчик, що охоплює дослідників, організаторів, ініціаторів подій у тематиках самоорганізація та публічне врядування на місцевому рівні. Питання взаємодії та діяльності Спільноти регулюються її Регламентом.

Станом на 01 червня 2018 року до складу Спільноти ЦЕГРІН входить 13 НУО з 10 областей країни.


Події

Лілія Ричкіна про Форум ділових кіл України

Лілія Ричкіна, учасник нашої Спільноти ЦЕГРІН, була однією з ініціаторів проведення такого масштабного заходу і вже готова поділитися з вами інформацією про Форум та його головні напрацювання.

Все про Гільдію експертів з вуст Анни Шавиро

Нещодавно ми анонсували про запуск нового та цікавого проекту —  всеукраїнської мережі фахівців «Гільдія експертів». То ж, що стало поштовхом для його створення, хто може долучитися і чого очікувати в майбутньому, ми дізналися у керівника проекту Анни Шавиро.

Америка моїми очима

Нещодавно Ірина Славова, учасниця нашої Спільноти ЦЕГРІН, повернулась зі США, де перебувала за програмою для України «Надання жінкам можливостей, щоб вони становилися лідерами». Давайте дізнаємось про її враження та досвід, який вона отримала.

Авторизація

Забули пароль?

Назад