За допомогою платформи ZOOM, відбувся Digital Workshop/ веб-семінар на тему: «Робота на окрузі»

За допомогою платформи ZOOM, відбувся Digital Workshop/ веб-семінар на тему: «Робота на окрузі»

Digital Workshop/ веб-семінар, який проводив Центр Громадянських Ініціатив за підтримки представництва “Фонду Фрідріха Науманна за свободу” в Україні 15-16.07 на тему: “Робота на окрузі”.
Традиційні учасники – голови громад та старости, депутати та службовці місцевих рад і адміністрацій, представники громадських організацій та громадянських ініціатив.
Digital Workshop/ веб-семінар ми розраховували на учасників, які прагнуть зорієнтуватись в тому, як правильно позиціонувати себе та партію під час виборів.
Протягом 2-х днів з учасниками обговорювали:
– Форми впливу чи форми агітації Зустрічі кандидата і довірених осіб з виборцями
– Основні дії по плануванню та організації зустрічі
– Зустрічі кандидата з лідерами громадської думки
– Зустрічі кандидата з конкурентами
– Про деякі «непередбачувані ситуації» при організації та проведенні зустрічей
– Як коректно «спілкуватись» з конкурентами?
– Хто такий агітатор та де їх шукати
– Де шукати агітаторів ?
– Хто краще? Свій чи чужий?
– Підготовка агітаторів. Організація команди
– Як організувати роботу команди агітаторів ?
Тренер:Олександр Лапушкін – засновник та керівник Всеукраїнського Інституту
Політичної кухні. Експерт з
розробки стратегічного та тактичного напрямків виборчої кампанії.
Завдяки цьому вебінару, учасники змогли почерпнути для себе інформацію, як правильно працювати на окрузі аби здобути перемогу на виборах 2020.

Можливо вам буде цікаво:

За допомогою платформи ZOOM, відбувся вебінар на тему: «Портрет Виборця»

Вебінар, який проводив Центр Громадянських Ініціатив за підтримки представництва “Фонду Фрідріха Науманна за свободу” в Україні 24-25 на тему: “Портрет Виборця”. Традиційні учасники – голови громад та старости, депутати та службовці місцевих рад і адміністрацій, представники громадських організацій та громадянських […]

Поширити
За допомогою платформи ZOOM, відбувся Digital Workshop/ веб-семінар на тему: «Стратегія та позиціонування кандидата/партії»

За допомогою платформи ZOOM, відбувся Digital Workshop/ веб-семінар на тему: «Стратегія та позиціонування кандидата/партії»Digital Workshop/ веб-семінар, який проводив Центр Громадянських Ініціатив за підтримки представництва “Фонду Фрідріха Науманна за свободу” в Україні 8-9.07 на тему: “Стратегія та позиціонування кандидата/партії”. Традиційні учасники […]

Поширити
Тестова 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Itaque cupiditate consectetur maxime quaerat? Quidem dicta consectetur numquam tenetur ratione et temporibus pariatur sed hic ab dolorum repellat recusandae voluptatibus, iure quos neque maiores commodi ipsum, nulla deleniti dolore. Doloribus eius […]

Поширити
Подивитись більше статей