Учасники літньої школи самоврядування обговорили те, якою має бути ефективна виборча кампанія!

Учасники літньої школи самоврядування обговорили те, якою має бути ефективна виборча кампанія!

Дватцять учасників другої зміни літньої школи самоврядування в рамках проекту Західна школа самоврядування зібрались у Чернігові для обговорення виборчої кампанії  перспектив і перешкод, які виникають під час виборчої кампанії. Школа організована Центром громадянських ініціатив за підтримки вже традиційного партнера організації – представництва фонду Фрідріха Науманна в Україні «За Свободу!».

Слухачі цьогорічної Школи  дізнались про те, як правильно вести виборчу кампанію, планувати та реалізовувати виборчу кампанію на місцевому рівні: основи планування кампанії, календар виборчої кампанії, стратегія і тактика виборчої кампанії. Поговорили про формування і роль комунікаційної стратегії виборчої кампанії, роботу виборчого штабу та агітацію. Ознайомилися із основами публічного виступу.

Розпочав роботу ЛШС – 2020  виконавчий директор ГО ЦЕГРІН, Ігор Добрянський, який спільно з І-м заступником Голови Чернігівської ОДА – Віталієм Загайним привітали учасників з початком роботи.

Базову оглядову презентацію на тему «Реформування адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування, їх вплив на місцеві вибори 2020» провів Іван Лукеря – радник міністра розвитку громад та територій України.

Другий день роботи  ЛШС , розпочав Презентацією  на тему «Виборча кампанія на місцевому рівні в Україні: структури публічної влади, виборче законодавство» Віктор Таран, засновник центру «Ейдос».

Про те, як правильно планувати та реалізовувати виборчу кампанію, учасникам розповіли Андрій Ревтов та Дарія Тихонова.

 У вечері учасники мали нагоду поспілкуватися із Народним депутатом України – Віталієм Безгіним на тему реформування адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування, їх вплив на місцеві вибори.

Завершили  другий день роботи ЛШС прогулянкою вздовж берега р.Десни.

Третій день роботи  розпочали  презентацією на тему «Робота з традиційними медіа, основи публічного виступу» Сергій Мамаєв.

Четвертий день учасники ЛШС розпочали із презентації «Паспорт округу.Визначення політичної ваги цільових груп», яку провів Олександр Лапушкін, засновник та керівник інституту політичної кухні.

Про зустрічі кандидата з конкурентами та про те, які виникають «непердачувані» ситуації при організації та проведенні зустрічей,  учасникам розповів Роман Вибрановський, перший головний редактор «Громадського Радіо».

Пятий, підсумковий день розпочався із екскурсії в Чернігові, безліч красвих пейзажів та надзвичайна архітектура зарядили емоціями на новий день

На завершення цікавою стала зустріч із Першим заступником Голови Чернігівської ОДА Віталієм Загайним в стінах Чернігівської обласної адміністрації, де відбулося підбиття підсумків, обговорення майбутніх планів, вручення сертифікатів Літньої Школи Самоврядування: Чернігів 2020 та спільне фотографування у великій залі Чернігівської ОДА.

Можливо вам буде цікаво:

За допомогою платформи ZOOM, відбувся вебінар на тему: «Види комунікацій та їх застосування»

Вебінар, який за допомогою online платформи Zoom, проводив Центр Громадянських Ініціатив за підтримки представництва “Фонду Фрідріха Науманна за свободу” в Україні 06-07 травня на тему: “Види комунікацій та їх застосування» вперше пройшов у такому форматі.    Традиційні учасники – голови громад […]

Поширити
За допомогою платформи ZOOM, відбувся Digital Workshop/ веб-семінар на тему: “ Комунікуй ефективно ”

Вебінар, який проводив Центр Громадянських Ініціатив за підтримки представництва Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus 15.10 – 16.10Традиційні учасники – голови громад та старости, депутати та службовці місцевих рад і адміністрацій, представники громадських організацій та громадянських ініціатив.Digital Workshop/ веб-семінар ми розраховували на […]

Поширити
Учасники літньої школи самоврядування обговорили те, якою має бути ефективна виборча кампанія!

Дватцять учасників першої зміни літньої школи самоврядування в рамках проекту Західна школа самоврядування зібрались у Чернігові для обговорення виборчої кампанії  перспектив і перешкод, які виникають під час виборчої кампанії. Школа організована Центром громадянських ініціатив за підтримки вже традиційного партнера організації […]

Поширити
Подивитись більше статей