Memorandum of cooperation for 2018

Фонд Фрідріха Науманна та Центр Громадянських Ініціатив підписали Меморандум про співпрацю на 2018 р., а також узгодили загальні правила фінансування та підготовки , організації та проведення запланованих заходів. Цього року заплановано реалізація надзвичайно цікавих проектів, які будуть стосуватися важливих актуальних тем.

ФФН та ЦеГрін зообовязуються виконувати наступні загальні заходи протягом 2018 року:

  1. Семінар «Практичні аспекти місцевого самоврядування в Україні, м. Жовква, 16-17 лютого (спільно з Жовківською міською радою)
  2. Форум «Мережі Вільних Місцевих Політиків» в м. Кривий Ріг, 23-25 березня
  3. Форум «Мережі Вільних Місцевих Політиків» в м. Херсон, 18-20 травня
  4. Літня Школа Самоврядування, липень-серпень 3 школи)
  5. Форум «Мережі Вільних Місцевих Політиків» в м. Одеса, 14-16 вересня
  6. Західна Школа Самоврядування, вересень-листопад, (три міста відібраних за конкурсом)
  7. Форум «Мережі Вільних Місцевих Політиків», Львів/Запоріжжя, листопад (за наявності фінансових можливостей).

Основними цілями співпраці в рамках проекту є сприяння розвитку політичної системи для більшої організованої та фінансової прозорості, а також участі громадян в демократичних процесах.  А також сприяти оптимізації місцевого самоврядування в окремо вибраних громадах України, запровадити подальші конструктивні елементи відкритої ринкової економіки у внутрішній процес формування суспільної думки.

Наш досвід співпраці з Фондом Фрідріха Науманна показав, що проведення подібних заходів є дуже стратегічно важливим та вкрай необхідним для успішного розвитку України. Сподіваємось, що цього року в процесі спільного співробітництва, ми досягнемо ще більших продуктивних результатів!


Comments

Add comment

Sign up

Forgot password?

Назад