Усе про дайджест ЦЕГРІН

Дайджест (преса) (англ. digest- стислий виклад, резюме) — інформаційний продукт (видання, стаття, підбірка), що містить виклад творів у вигляді витягів з оригіналу чи у формі його вільного перекладу або добірку у повному чи скороченому вигляді найцікавіших творів, вибраних з інших видань.

Ідея дайджесту ЦЕГРІН прийшла під час багатьох спілкувань на заходах ЦЕГРІН. Саме в результаті діалогів та дискурсів визрів задум зробити тематичний інформ-продукт, який буде гіпер-користним для конкретної цільової групи – місцевим політикам: представникам місцевого самоврядування і місцевих державних адміністарцій, громадським діячам та громадянським активістам.

Щоб полегшити орієнтування в сучасному океані інформації, команда ЦЕГРІН запропонувала зручне мобільне е-видання про події та можливості, про діяльність та людей, кращий досвід та помилки, нормотворення, аналітику, дослідження. Усе наповнення дайджесту орієнтоване на головного користувача інформації – ГРОМАДЯНИНА, депутата, службовця, активіста, журналіста!!! 

Дайджест ЦЕГРІН передбачає чотири рубрики та виходить у світ раз на два тижні з перспективою раз на тиждень. До кінця першого півріччя 2018 року дайджест вільний у доступі на сторінці ЦЕГРІН у Facebook, на сайті та через розсилку. Але з 01 липня 2018 року дайджест можна буде отримати виключно за передплатою, яка складатиме 240 гривень на рік або 120 гривень на пів року. Оплата - це спосіб краще розуміти запити цільової аудиторії та механізм, щоб підтримати діяльність ЦЕГРІН.

Ми дуже сподіваємося на ваш інтерес до дайджесту та бажання підтримати ЦЕГРІН!

 

З повагою,

Віталій Загайний

голова правління ЦЕГРІН


Коментарі

Додати свій коментар
Невідомий 05-06-2018 11:47:45
Як оформити передплату?

Авторизація

Забули пароль?

Назад