Оголошення про збір практик

 

Шановні учасники Мережі вільних місцевих політиків!

Триває підготовка чергової брошури про проект МВМП. При підготовці брошури дуже важливо розповісти про історії успіху учасників Мережі, які стали прикладами застосування знань і навиків переданих під час спільних заходів.  

Просимо Вас до 30 червня 2018 року надіслати у word-форматі на е-адресу cehrin.ngo@gmail.com опис однієї-двох історій успіху, успішних практик, які були реалізовані вами або за вашої безпосередньої участі та мали суспільний характер (були корисні громаді, окремим соціальним групам, організаціям тощо) із  застосуванням знань, навиків, контактів набутих під час участі в заходах МВМП. Обсяг матеріалів до 700 знаків, фото (роздільна здатність не нижче 500*250), посилання на відкриті інтернет-джерела (ЗМІ, відео-канал, соціальні мережі тощо).

Кращі історії, практики будуть включені до брошури МВМП 2018 року. Автор кращої історії/практики в якості винагороди отримає можливість відвідати Норвегію у складі делегації ЦЕГРІН у жовтні цього року.

З повагою, голова правління ГО "ЦЕРІН" Віталій Загайний

Орієнтири при виборі успішних практик

 1. Власні активності зі створення нових інституцій та/чи органів або участь в них (громадські організації, благодійні фонди, ОСББ, ОСН, громадські ради, громадські колегії, наглядові ради, інші консультаційно-дорадчі органи); обрання на виборні посади публічних організацій/установ (голова громади, депутат, член виконавчого комітету, голова, член правління ОСН, ОСББ, батьківського комітету у школі або дошкільній установі); служба в публічних місцевих органах влади (виконавчі органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації).
 2. Власні активності з ініціювання, підготовки нормативних актів локальної дії (статут громади, регламент, положення, інструкція, правила, проект рішень ради чи виконкому, депутатський запит або звернення) в тому числі ініціювання шляхом місцевої ініціативи, електронної петиції.
 3. Власні активності з організації публічних заходів (навчання, інформування, слухання, звітування, обговорення, дебати, загальні збори, адвокаційна кампанія, скайп-конференція, друк та поширення інформаційних матеріалів) реалізували суспільний проект, одноразову ініціативу в тому числі по залученню інвестицій, подали індивідуальне або колективне звернення,  запит про доступ до публічної інформації.    
 4. Власні активності з виготовлення та поширення, в тому числі через соціальні мережі, скайп, медійних матеріалів суспільного змісту, що містять фото та друковані продукти, радіо- відео-програми.

Приклади власних активностей: підготували/впровадили в громаді статуту міста, регламенту, бюджетного регламенту місцевих рад;  створили громадські організації та ОСББ; ініціювали та впровадили інвестиційний паспорт міста; виготовили та розмістили навчальні відео-ролики в мережі you-tub по реалізації права громадян на місцеві ініціативи та електронні петиції; ініціювали та підготували проекти рішень по регулюванню звітів депутатів місцевих рад; організували навчання для депутатів та просвітницькі заходи для мешканців, в тому числі молоді та школярів з питань впровадження децентралізації; приймали участь у місцевих виборах; ввійшли до складу консультаційно-дорадчих органів; запровадили в місті відкритий бюджет; провели інформаційні заходи з просування децентралізації; впровадили енергоефективні заходи для ОСББ та комунальних установ; ініціювали запровадження бюджету участі, громадського бюджету та е-петицій в окремих органах місцевого самоврядування; ініціювали та організували е-петиції та громадські обговорення з ряду місцевих питань.  

УВАГА! При описі активностей, обов’язково вкажіть «назву події/дії, тему, час, місце, отриманий результат».

Додаток «Перелік форумів МВМП 2014-2018»

 

№ форуму

Місто

Дата

Тема форуму

 1.  

Київ

28-30.06.14

Установчий форум – створення мережі, прийняття ідеологічного маніфесту

 1.  

Чернігів

19-21.09.14

Механізм впливу громадян на формування місцевої політики

 1.  

Львів

11-13.12.14

Формування місцевих бюджетів

 1.  

Вінниця

20-22.03.15

Децентралізація в Україні:

нові можливості територіальних громад та участі громадян

 1.  

Одеса

29-31.05.15

Підготовка та планування місцевих виборчих кампаній

 1.  

Київ

11-13.09.15

Ефективна місцева виборча кампанія для кандидатів

 1.  

Львів

04-06.12.15

Ліберальний компас місцевого політика. Підсумки та проектування діяльності МВМП на 2016 рік

 1.  

Одеса

12-14.02.16

Регіональний та місцевий розвиток:

українська практика та міжнародний досвід

 1.  

Полтава

13-15.05.16

Механізми залучення інвестицій на регіональному та місцевому рівнях

 1.  

Львів

16-18.09.16

Енергоефективність на муніципальному рівні

 1.  

Дніпро

10-12.03.17

Електронне врядування на місцевому рівні

 1.  

Тернопіль

09-11.06.17

Комунальні підприємства в Україні

 1.  

Миколаїв

22-24.09.18

Молодіжна політика на регіональному та місцевому рівнях

 1.  

Харків

24-26.11.17

Освіта на муніципальному рівні: проблеми та можливості

 1.  

Кривий Ріг

23-25.03.18

Туристичний потенціал громади, як каталізатор місцевої економіки

 1.  

Херсон

18-20.05.18

Медичні послуги на рівні територіальної громади

 


Коментарі

Додати свій коментар

Авторизація

Забули пароль?

Назад