Гільдія експертів

ЦеГрІн спільно із Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus у рамках Мережа Вільних Місцевих Політиків розпочинає новий проект під назвою «Гільдія експертів».

Що таке Гільдія експертів?

— всеукраїнська мережа експертів з питань місцевого та регіонального розвитку, управління проектами, роботи з громадами, застосування комунікативних технологій, електронного врядування та інших галузевих тем.

Хто може стати експертом Гільдії?

— фахівці у сфері місцевого та регіонального розвитку, що готові ділитись досвідом та знаннями, які є прибічниками ліберальних демократичних цінностей та вільного ринку.

Які можливості отримує експерт Гільдії?

— реалізувація себе в якості спікера, консультанта, тренера через залучення до тематичних заходів, проектів, програм та безпосередньо долучитися до підвищення рівня культури місцевої, регіональної публічної політики в Україні.

Як стати експертом?

— реєструйтесь за посиланням, після чого з вами зв’яжеться керівниця проекту Анна Шавиро для договірного оформлення участі.

Будемо раді вітати вас у лавах експертів ЦЕГРІН!

Координатор

Анкета


Події

Вибори, кандидати, репутація, довіра – що на виході?

Хто із кандидатів є фаворитом заходу на прийдешніх виборах Президента України?

Комунікації депутата місцевої ради у своєму окрузі

Комунікацією як ефективним управлінським засобом розвитку та реалізації заходів необхідних для досягнення поставлених цілей депутат місцевої ради повинен використовувати у своїй діяльності постійно: як у раді, так і у виборчому окрузі.

Проблема забруднення повітря: чи так все однозначно

Останнім часом через засоби масової інформації ми все частіше чуємо про погіршення екологічної ситуації, зокрема забруднення повітря. Давайте поміркуємо, в чому причина.

Авторизація

Забули пароль?

Назад