Проекти

Західна Школа Самоврядування - це проект для ЛЮДЕЙ, які готові змінюватися самі та змінювати світ довкола себе - «ЗАХІДНА ШКОЛА САМОВРЯДУВАННЯ» (далі - ЗШС) став інтегральним та об’єднав регулярні та окремі навчальні заходи організації у спільну систему подій.У ЗШС ввійшли щорічний навчальний семінар «Практичні аспекти місцевого самоврядування», «Літня школа самоврядування», майстер-класи для місцевих політиків. Такий підхід дав можливість пропонувати різну глибину подачі та засвоєння навчального матеріалу і розраховувати на комплексність навчання.

Детальніше

Мережа Вільних Місцевих Політиків - Ми стверджуємо, що українська громада здатна на самоорганізацію, розбудову місцевого самоврядування та застосування механізмів прямої і представницької демократії. Децентралізація і розподіл повноважень та ресурсів між місцевим самоврядуванням та органами державної влади мають відбуватися за принципом субсидіарності. Тільки активність громадян є гарантією реального місцевого самоврядування!

Детальніше

Спільнота ЦЕГРІН - це позапартійне всеукраїнське об’єднання неурядових організацій створене для спільного впровадження проектів та програм націлених на посилення участі громадян - членів територіальних громад, у формуванні місцевої політики та втіленні її на місцевому рівні.

Детальніше

Клуб ЦЕГРІН – це середовище для найактивніших учасників заходів, які організовує ГО «Центр Громадянський Ініціатив – ЦЕГРІН». Членство в КЛУБІ передбачає персональне повідомлення про події, можливості позаконкурсного відбору, відвідування закритих заходів, першочерговий та безоплатний доступ до друкованих інституційних напрацювань та вручення клубної картки.

Детальніше