ЛІТНЯ ШКОЛА САМОВРЯДУВАННЯ-2019

Короткий зміст  П Р О Г Р А М И  ЛШС-2019

«ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ГРОМАДИ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ:  ПРАКТИКА, ПЕРСПЕКТИВИ, ПЕРЕШКОДИ

Захід відбуватиметься у місті Жовква, Львівської області.

До уваги учасників тематичні презентації: Місцевий економічний розвиток: що це та як з цим працювати», «Стратегічне управління в громаді», «Управління ресурсами громади»,  «Діджиталізація для розвитку громад», «Інвестиції в громаду», «ДФРР – державні інвестиції в місцевий розвиток». Доповіді представлятимуть висококласні експерти-доповідачі, що володіють багаторічним практичним досвідом. Також, програма Школи передбачає ознайомлення з практикою європейських міст по залученню інвестицій та планування власного розвитку на прикладі міста Замость, Люблінське воєводство, Польща. Під час візиту учасники зустрінуться із польськими посадовцями, фахівцями, відвідають муніципальні об’єкти. 

Підсумковим акордом Школи передбачена підготовка курсових завдань під менторським супроводом та можливість участі у круглому столі «Перспективи розвитку територіальних громад в Україні-2019» разом з експертами, депутатами Жовківської міської, Львівської обласної ради, представниками Асоціацій органів місцевого самоврядування. На завершення - спільне фото та вручення сертифікатів.

Культурна програма Школи включає екскурсії, зустрічі з цікавими людьми (вечірній гість), участь у благодійному аукціоні, кіноклуб.


Коментарі

Додати свій коментар

Авторизація

Забули пароль?

Назад