19 Форум МВМП у Житомирі: реєстрація

▪ Залишити заявку на участь - https://goo.gl/7oCNkY

Форма реєстрації включає в себе проходження тесту, результат якого необхідно надіслати у вигляді скріншоту.

ГО «Центр громадянських ініціатив» запрошує стати учасниками чергового 19 Форуму Мережі Вільних Місцевих Політиків, який пройде у м. Житомир 15-17 березня 2019 року. 

Тема Форуму: "Організація громадського транспорту та транспортної інфраструктури в містах України".

Організатори: ГО «Центр громадянських ініціатив» за підтримки представництва фонду Фрідріха Науманна в Україні.

Серед спікерів кращі фахівці - практики управління сферою транспортних перевезень зі Львова, Житомира, Вінниці, науковці КНУБА, які наживо поєднані з практичною діяльністю та експерти Ради урбаністики Києва. Також, практичні кейси для кращого розуміння питань та проблем, що супроводжують організацію перевезень та транспортного сполучення у сучасному українському місті.

Умови: Участь у Форумі є безкоштовною, що включає вартість проживання, харчування, конференц-послуг, роздаткові матеріали. Учасники самостійно покривають тільки витрати на квитки у два боки.

Відбір учасників 19 Форуму Мережі Вільних Місцевих Політиків (МВМП) проводиться на конкурсній основі. Для участі у Форумі необхідно зареєструватися до 23:59 години 3 березня 2019 року. 

Кількість учасників обмежена. Анкети, надіслані після встановленого терміну, до розгляду не прийматимуться.

Правила конкурсного відбору учасників Форуму МВМП
До участі в Конкурсі запрошуються особи, які поділяють позиції викладені в Ідеологічному Маніфесті Мережі вільних місцевих політиків, займають активну громадянську позицію та готові її відстоювати, мають досягнення в сфері реалізації політики на місцевому та регіональному рівнях.
Учасники Форумів добираються з числа:
• депутатів, службовців органу місцевого самоврядування або місцевого органу державної виконавчої влади;
• громадських діячів;
• громадянських активістів;
• журналістів;
• інших (підприємці, науковці).
При відборі враховується географічний та гендерний баланс. Перед голосуванням технічний комітет сортує список учасників за алфавітом, фіксує індекс ліберальності та розміщує коментарі щодо ознак:
• приналежність до партійної сили;
• негативна історія участі/неучасті в попередніх заходах.

У разі виникнення запитань можна звертатися за номером телефону — 067 454 81 88 або на е-mail: cehrin.ngo@gmail.com та Facebook.


Коментарі

Додати свій коментар

Авторизація

Забули пароль?

Назад