Щорічний семінар

 

Щорічний семінар «Практичні аспекти місцевого самоврядування» безперервно проводиться з 2011 року. Ця подія, що гуртує практиків та дослідників місцевого самоврядування, яка три роки тому вийшла за рамки регіону та стала загальноукраїнським майданчиком для обміну успішними ідеями та прикладами самоврядування, ознайомлення з технологіями та інструментами на службі громадам. Незмінно організатори семінару – Центр громадянських ініціатив-ЦеГрІн www.cehrin.org.ua та представництво фонду Фрідріха Науманна за свободу в Україні www.ukrajina.fnst.org Цьогорічна подія проводиться спільно з Пирятинською міською радою Полтавської області.

Аудиторія семінару - це голови громад, секретарі рад, депутати місцевих рад, громадські діячі та журналісти, які цікавляться питаннями самоврядування з усіх регіонів України. Наші доповідачі - це міські голови, депутати, працівники виконавчих органів місцевого самоврядування, керівники проектів та громадських організацій, комунальних установ та підприємств, службовці державних органів виконавчої влади та викладачі академії державного управління, незалежні експерти та інші поважні особи. Попередньо доповідачами семінару були Ігор Коліушко та Віктор Тимощук з Центру політико-правових реформ, Олександр Корінний, міський голова Новоукраїнки та голова Асоціації ОТГ, Людмила Даменцова, заступник виконавчого директора АМУ, міські голови, секретарі міських рад, топові керівники виконавчих органів з багатьох громад країни.

Особливість семінару – це його максимально прикладний характер, що створює можливість для найкращого вивчення інструментів, механізмів, технологій ефективного ведення публічної та господарської діяльності на рівні місцевого самоврядування. Питання, які розглядалися у попередні роки стосувалися покращення роботи з персоналом виконавчих органів місцевої ради, побудова співпраці з ОСББ та неурядовими організаціями, впровадження енергоефективних заходів, співпраця з державним центром зайнятості, покращення роботи комунальних підприємств, запровадження поіменного голосування, залучення позабюджетного фінансування проектів, візуалізація та оприлюднення даних про місцеві бюджети, використання інструментів е-урядування та е-демократії та багато іншого. З 2018 року ми запроваджуємо новелу в програму семінару, що дає можливість долучити учасників події до змін у тій громаді, яка приймає семінар, наприклад через підготовку проектів рішень, положень тощо.

Ми переконані, формат спілкування, коли разом зустрічаються практики та дослідники самоврядування для обміну здобутками та помилками, контактами та ідеями має високу продуктивність завдяки своїй синергії.

До зустріч на семінарі!

З повагою,

ініціатор семінару,

голова правління Центру громадянських ініціатив

Віталій А. Загайний


Коментарі

Додати свій коментар

Авторизація

Забули пароль?

Назад