Дискусійний клуб: від ідеї до співпраці

У грудні Центр Громадянських Ініціатив - ЦЕГРІН разом з Ukrainian Institute for the Future розпочинають новий проект - "Дискусійний клуб" в місті Львові, який покликаний стати місцем зустрічі розумних людей. Це чудова можливість провести цікавий вечір за інтелектуальною розмовою в компанії успішних людей. 

13 грудня відбувся перший Дискусійний клуб. Темою засідання обрали "Політичний стан та перспективи України у 2019 році". На зустріч був запрошений політолог Юрій Романенко.

Як виникла ідея?

 Ідея розбудови мережі таких клубів визрівала в Інституті майбутнього вже давно. І саме зараз, напередодні нового року, що обіцяє бути надзвичайно цікавим та загрозливим для країни одночасно, ми вважаємо, що сформовані спільноти активних та успішних людей здатні змінити долю країни на краще.

Критичне мислення, актуальна та достовірна інформація, дають можливість для прийняття виважених, аргументованих, самостійних рішень, а не бездумного сприйняття нав’язаних сентенції. І Дискусійний клуб дає таку можливість для саморозвитку, для всіх хто хоче обмінюватись досвідом з однодумцями та дискутувати на цікаві актуальні тематики.

Які задачі ставить перед собою Клуб?

Діяльність клубу спрямована не тільки на особистісний розвиток кожного з членів Клубу та отримання нових знань, а й на надання можливостей для нових якісних знайомств та співпраці. 

Система роботи: за підтримки Українського інституту майбутнього ми формуємо мережу Дискусійних клубів по всій Україні. Це регулярні зустрічі два рази на місяць з надихаючими експертами на найактуальніші тематики.

В якості спікерів ми запрошуємо провідних експертів Українського інституту майбутнього, а також плануємо залучати іноземних спікерів.

Теми зустрічей: передвиборчі настрої та перспективи, інфраструктура майбутнього, бізнес, успішний досвід інших міст (ОТГ), освіта, розвиток локального туризму, залучення інвестицій, розвиток малого підприємництва, самоврядування, містобудування, місцева проблематика, оподаткування тощо.

Фінансування клубу відбувається за системою членських внесків: стати членом клубу можна, сплативши членський внесок і отримавши членський квиток. А кошти будуть спрямовані на забезпечення діяльності та розвиток Клубу. Квиток дає можливість відвідування всіх заходів клубу, впливу на вибір тематик, які цікаві членам клубу та формування актуальної повістки дня його діяльності.

Стежте за нашими оновленнями на офіційній сторінці ЦЕГРІН у соціальній мережі Facebook, ми повідомлятимемо про наші запланован зустрічі.

 


Коментарі

Додати свій коментар

Авторизація

Забули пароль?

Назад