Життя в стилі ЦЕГРІН

25 років громадського життя: десятки громадських об’єднань та впроваджених проектів; сотні подій та тисячі комунікацій. Все це спонукало до вироблення певного стилю життя. Що значить для мене стиль? Оцінюю це, як певний стандарт — формат Що? та Як? робити і від чого категорично відмовлятися.

Стиль, як частина життя, визначається нашими думками. Колись Маркус Авреліус виголосив: «Наше життя формують наші думки». Саме думки визначають рівень уваги та місце прикладання нашої енергії у вигляді зусиль — створенні подій, проведенні зустрічей, читанні та писанні постів, підкоренні вершин та відвідуванню глибин. Всі ці ознаки сучасної активної людини, для якої найважчим є втримати фокус, зберегти концентрацію своїх думок і дій, та не розміняти вибрану ЦІЛЬ, не піддатися розчаруванню чи зневірі на шляху до неї.

Але що має бути чи стати предметом наших думок? В якості технології пошуку вибору вдалося сформулювали та описали певний стиль життя, який однаково може бути застосований людьми різних політичних поглядів чи релігій, та здатен підкреслити, загострити, нагадати кращі людські риси і якості.

Життя в стилі ЦЕГРІН характеризується чотирма ознаками — ініціативність, доброзичливість, результативність, екологічність.

Детальніше виглядає так:

ІНІЦІАТИВНІСТЬ – прояв приватної та колективної ініціативи, дієвості, готовність рухатись усупереч розчаруванням чи звинуваченням, альтернатива бездіяльності та ліні;

ДОБРОЗИЧЛИВІСТЬ – позитивне налаштування до Себе та Світу в різних його проявах живої і неживої матерії; виявлення ініціативи, побудженої любов’ю;

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ – доброзичлива ініціатива, як дія, що націлена на результат.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ – інтегральна ознака, підсумок трьох попередніх характеристик, що підкреслює єдність Людини та Природи; ініціативи повинні бути безпечними для Людей та Природи.

Тепер вибір за Вами, який стиль життя обираєте Ви? Живіть в стилі ЦЕГРІН!

Дякую Наталці Кузьмі, яка підштовхнула до створення цього матеріалу. 

 

Голова правління ГО «ЦЕГРІН»                                                Віталій А. Загайний     


Коментарі

Додати свій коментар

Авторизація

Забули пароль?

Назад