МАЙСТЕР-КЛАС

«Мистецтво публічного виступу. Самопрезентація. Риторика» цьогоріч вдруге проводять Центр громадянських ініціатив-ЦеГрІн  www.cehrin.org.ua та представництво фонду Фрідріха Науманна за свободу в Україні www.ukrajina.fnst.org .

Цей тренінг проводиться в рамках проекту «ЗАХІДНА ШКОЛА САМОВРЯДУВАННЯ» і є продовженням підходу  зорієнтованого на розвиток особистісних навиків учасників, які вчитимуться умінню вибудовувати взаємини і знаходити порозуміння з аудиторією. Команда модераторів та тренерів допоможе отримати унікальний концентрат теоретичного і практичного досвіду для покращення спілкування та комунікації загалом.

Ось основна ціль, яку ставлять організатори:  вміти якісно доносити свою думку до слухачів, використовуючи техніки і прийоми ораторського мистецтва.

Один з тренерів,  Богдан Желобчук, – керівник напрямку «Особиста ефективність» школи розвитку SPE попрактикує з учасниками майстер – класу основні навички публічного виступу; як перестати хвилюватись і повірити в себе, правильно вибудувати композицію і структуру виступу, які  ключові схеми самопрезентації, значення невербальної комунікації і голосу оратора, а також словесна імпровізація в процесі виступу.

Також слухачі тренінгу освоюватимуть техніки привернення уваги аудиторії, способи її утримання, роботу із запитаннями цієї аудиторії, виступ під тиском. 

Учасники отримають  сертифікатів про проходження Майстер – Класу (практичного тренінгу) на тему: «Мистецтво публічного виступу. Самопрезентація. Риторика»


Коментарі

Додати свій коментар

Авторизація

Забули пароль?

Назад