МАЙСТЕР-КЛАС ЛЬВІВ

«Мистецтво публічного виступу. Самопрезентація. Риторика» цього річ вперше проводять Центр громадянських ініціатив-ЦеГрІн  www.cehrin.org.ua та представництво фонду Фрідріха Науманна за свободу в Україні www.ukrajina.fnst.org .

Цей тренінг проводиться в рамках проекту «ЗАХІДНА ШКОЛА САМОВРЯДУВАННЯ» і є продовженням підходу  зорієнтованого на розвиток особистісних навиків учасників сімнадцятеро з яких, відібраних через анкетування,  навчались умінню вибудовувати взаємини і знаходити порозуміння з аудиторією. Команда модераторів та тренерів допомагала отримати унікальний концентрат теоретичного і практичного досвіду для покращення спілкування та комунікації загалом.

Розпочав Майстер - Клас член правління ГО ЦЕГРІН Анатолій Шалаєв, який у короткій презентації описав цілі, які поставили організатори: освоєння вміння більш якісно доносити свою думку до слухачів, використовуючи техніки і прийоми ораторського мистецтва.

Згодом Богдан Желобчук – тренер, керівник напрямку «Особиста ефективність» школи розвитку SPE перейшов до практичного курсу публічного виступу; як перестати хвилюватись і повірити в себе, правильно вибудувати композицію і структуру виступу, показ ключових схем самопрезентації, значення невербальної комунікації і голосу оратора, а також словесна імпровізація в процесі виступу – це основні напрямки, які учасники опановували в перший день. 

На завершення першого дня учасникам запропонували перегляд кінофільму «Король говорить»

Наступний день тренінгу продовжила Анастасія Чабан, тренер, керівник напрямку «спілкування і порозуміння» школи розвитку SPE. Техніки привернення уваги аудиторії, способи її утримання, робота із запитаннями цієї аудиторії, виступ під тиском – ось основні моменти, які розглядали  цього дня, а оцінка слухачами роботи спікерів та організаторів змогла показати  

Традиційним підсумком двох днів роботи стало вручення сертифікатів про проходження Майстер – Класу (практичного тренінгу) на тему: «Мистецтво публічного виступу. Самопрезентація. Риторика»

Посилання на фотографії: https://cutt.ly/chFN7K 


Коментарі

Додати свій коментар

Авторизація

Забули пароль?

Назад