Гільдія експертів

ЦеГрІн спільно із Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus у рамках Мережа Вільних Місцевих Політиків розпочинає новий проект під назвою «Гільдія експертів».

Що таке Гільдія експертів?

— всеукраїнська мережа експертів з питань місцевого та регіонального розвитку, управління проектами, роботи з громадами, застосування комунікативних технологій, електронного врядування та інших галузевих тем.

Хто може стати експертом Гільдії?

— фахівці у сфері місцевого та регіонального розвитку, що готові ділитись досвідом та знаннями, які є прибічниками ліберальних демократичних цінностей та вільного ринку.

Які можливості отримує експерт Гільдії?

— реалізувація себе в якості спікера, консультанта, тренера через залучення до тематичних заходів, проектів, програм та безпосередньо долучитися до підвищення рівня культури місцевої, регіональної публічної політики в Україні.

Як стати експертом?

— реєструйтесь за посиланням, після чого з вами зв’яжеться керівниця проекту Анна Шавиро для договірного оформлення участі.

Будемо раді вітати вас у лавах експертів ЦЕГРІН!

Координатор


Анна Шавиро

Наші експерти


Події

Політичний анабіоз або право без вибору

«Ресурсні інвестори» в Україні роблять свої політичні ставки зазвичай «у декілька кошиків» тому що розуміють, що остаточний розподіл владних портфелів відбудеться саме після парламентських виборів 2019 року.

Бути чи не бути розриву дипломатичних відносин з РФ?

 Передусім питання дипломатичних відносин не потрібно поверхнево сприймати, накштал, "є дипломатичні відносини між Україною та РФ - отже ми друзі", або "немає дипломатичних відносин - вороги".

Вибори, кандидати, репутація, довіра – що на виході?

Хто із кандидатів є фаворитом заходу на прийдешніх виборах Президента України?

Авторизація

Забули пароль?

Назад