Гільдія експертів

ЦеГрІн спільно із Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus у рамках Мережа Вільних Місцевих Політиків розпочинає новий проект під назвою «Гільдія експертів».

Що таке Гільдія експертів?

— всеукраїнська мережа експертів з питань місцевого та регіонального розвитку, управління проектами, роботи з громадами, застосування комунікативних технологій, електронного врядування та інших галузевих тем.

Хто може стати експертом Гільдії?

— фахівці у сфері місцевого та регіонального розвитку, що готові ділитись досвідом та знаннями, які є прибічниками ліберальних демократичних цінностей та вільного ринку.

Які можливості отримує експерт Гільдії?

— реалізувація себе в якості спікера, консультанта, тренера через залучення до тематичних заходів, проектів, програм та безпосередньо долучитися до підвищення рівня культури місцевої, регіональної публічної політики в Україні.

Як стати експертом?

— реєструйтесь за посиланням, після чого з вами зв’яжеться керівниця проекту Анна Шавиро для договірного оформлення участі.

Будемо раді вітати вас у лавах експертів ЦЕГРІН!

Координатор


Анна Шавиро

Наші експерти


Події

Плани Кремля. Янукович повертається, це можливо...?

Сьогоднішня влада в Кремлі ставить собі за мету розіграти модель безпрограшної шахової комбінації при якій РФ підтвердить своє реноме всесвітнього миротворця – з одного боку, а з іншого, перекладе фінансовий тягар відновлення Донбасу на плечі України, при цьому отримавши постійний, а найголовніше легітимний та міжнародно-визнаний, майданчик для дестабілізації України.

Джентельмени удачі політичних перегонів  "по-українськи"

У цьому матеріалі я спробую дати відповідь на декілька запитань, які турбують пересічних українців, не вдаючись до детального аналізу цілого ряду соціологічних досліджень та рейтингів кандидатів.

Політичний анабіоз або право без вибору

«Ресурсні інвестори» в Україні роблять свої політичні ставки зазвичай «у декілька кошиків» тому що розуміють, що остаточний розподіл владних портфелів відбудеться саме після парламентських виборів 2019 року.

Авторизація

Забули пароль?

Назад