Мережа Вільних Місцевих Політиків

Маніфест

Резолюції Форумів МВМП

Ми — вільні люди!

Найвища цінність для нас – це людина та її особисті свободи. Ми визнаємо природні права людини — на життя, свободу, гідність, власність, як фундаментальні цінності будь-якої людської спільноти, та дотримуємося їх.

Ми — українці!

Громадяни України, які, незалежно від етнічного походження, вважають себе спадкоємцями більш ніж тисячолітньої історії українського народу і з ним та Україною пов’язують своє майбутнє. Ми пам’ятаємо і шануємо тих, хто боровся за українську державність у всі часи. Вважаємо своїм обов’язком продовжити їхню справу, зберегти та розвинути для наших нащадків українську соборну державу як багатонаціональну та полікультурну.

Ми — європейці!

Будучи частиною європейської спільноти, ми сповідуємо європейські цінності. Основні права людини, принципи демократії, верховенства права та європейські принципи самоврядування є основою для розбудови Української держави.

Як відповідальні громадяни, вважаємо що багатство і добробут кожного є результатом особистої праці. Ми виступаємо за громадянську солідарність та суспільну відповідальність. Визнаємо рівноправність чоловіків і жінок, право на рівність та свободу самовираження всіх людей, незалежно від расових, національних, мовних та інших відмінностей. Переконані, що ринкова економіка, основою якої є приватна власність та верховенство права є гарантією суспільного добробуту та запорукою розвитку.

Ми стверджуємо, що українська громада здатна на самоорганізацію, розбудову місцевого самоврядування та застосування механізмів прямої і представницької демократії. Децентралізація і розподіл повноважень та ресурсів між місцевим самоврядуванням та органами державної влади мають відбуватися за принципом субсидіарності. Тільки активність громадян є гарантією реального місцевого самоврядування!

Даний текст є погоджений учасниками МВМП на Установчому Форумі 

28-30 червня 2014 року в місті Києві.

 

 

Оргкомітет МВМП


Події

17 Форум МВМП в Одесі: список учасників

 14-16 вересня 2018 року у місті Одеса пройде 17 Форум Мережі Вільних Місцевих Політиків на тему: "Урбаністика та містобудування в громадах"

17 Форум МВМП в Одесі: реєстрацію відкрито

Провідні фахівці української урбаністики спільно з німецьким колегами працюватимуть впродовж трьох днів. На завершення Форуму запланована панельна дискусія за спільної участі українських та німецьких фахівців.

Оголошення про збір практик

Триває підготовка чергової брошури про проект МВМП. При підготовці брошури дуже важливо розповісти про історії успіху учасників Мережі, які стали прикладами застосування знань і навиків переданих під час спільних заходів.  

Авторизація

Забули пароль?

Назад