Західна Школа Самоврядування

ЗАХІДНА ШКОЛА САМОВРЯДУВАННЯ – це спільний проект Центру громадянських ініціатив-ЦЕГРІН та Українського Інституту Майбутнього- УІМ, мета якого – підготувати кадровий потенціал для модернізації країни на рівні громад шляхом навчальних заходів, формування мережі однодумців та ведення активної громадсько-політичної діяльності. 

Навчання проводиться у інтерактивному форматі за участі практиків місцевого самоврядування, з досвідом депутатської роботи, служби в органах місцевого самоврядування, активної громадянської позиції та якісному поєднанні з тренерською діяльність. Серед спікерів провідні національні політики, підприємці, експерти Українського Інституту Майбутнього.

Система відбору учасників подій передбачає три кроки:

перший – потенційний учасник заповнює електронну форму
другий – наглядоваї рада проекту відбирає учасників
третій – учасник робить організаційний внесок та приймає участь в події.


В майбутньому учасники проекту першочергово залучаються до подій та проектів, що організовує ЦЕГРІН і партнерських організацій у сфері місцевого самоврядування.

Як відбуваються наші заходи та відгуки учасників можна переглянути тут - https://www.facebook.com/pg/cehrin


Події

Західна школа самоврядування у Полтаві

Нова програма для тих хто бачить своє майбутнє у політиці за європейським взірцем.

МШС у Білгороді-Дністровському: список учасників

У Білгород-Дністровському стартує «Місцева школи самоврядування», організаторами якої є ЦЕГРІН за підтримки представництва «Фонду Фрідріха Науманна за свободу!» в Україні.

У Білгород-Дністровському починає роботу МШС

Курс об’єднує попередні напрацювання «Центру громадянських ініціатив» у сфері просвітницької діяльності в Одесі та інших містах.

Авторизація

Забули пароль?

Назад